Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė 53 710 300,092,482 586 288,995,882 247,800,345

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Riparim, mirmbajtje te automjeteve per nevojat spitalore, te Spitalit Korce Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12 muaj 2,333,300 Njoftuar Fituesi Sotiraq Plasari 1969500
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje lėndė djegėse pelet druri, pėr kaldajat e Spitalit Korcė. Marrėveshje Kuadėr - me nje operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 5 muaj 17,259,000 Njoftuar Fituesi IGMA SHPK 17193000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje shtypshkrime pėr nevojat spitalore, Spitali Korcė - Marrėveshje Kuader 1,008,155 Njoftuar Fituesi Shtypshkronja KOTTI SHPK 697580
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Mirėmbajtje gjithėvjetore e objekteve, Impjanistikės dhe pajisjeve, Spitali Korēė - Marrėveshje Kuadėr 3,333,283 Njoftuar Fituesi ALB-KORCA SHPK 3261934
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti IV - Blerje Djathė dhe Gjalpė 692,072 Njoftuar Fituesi ELIPS 94 SHPK 689800
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti III - Blerje Qumėsht i freskėt Lope 3,513,600 Njoftuar Fituesi Ferat Balili 2688000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti II - Blerje Mish vici cilėsi e pare dhe mish pule 1,065,531 Njoftuar Fituesi GEA SHPK 1064610
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti I - Blerje Bukė gruri 1,430,400 Njoftuar Fituesi GEA SHPK 1424000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti VII - Blerje Ushqime Kolonjale 1,035,642 Njoftuar Fituesi ELIPS 94 SHPK 1034540
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti VI - Blerje Perime 362,873 Njoftuar Fituesi ELIPS 94 SHPK 357600
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti V - Blerje Vezė tė freskėta pule 302,400 Njoftuar Fituesi ELIPS 94 SHPK 289800
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti III - te Blerje filma per Aparat Dry pix 700, Spitali Korce Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12 muaj. 1,355,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi ALBAPHOTO SHPK 1355000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shėrbim me roje private tė Spitalit Korce, me 6 vend-roje me 24 orė, me 5 roje me tre turne dhe 1 vėndroje me njė turn me 2 roje dhe dy ndėrtesa me kamera (Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat) 20,118,566 Njoftuar Fituesi VASO-SECURITY SHPK 1720
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 50 Metabolizmi dhe trakti tretes Insulin Aspart 100UI/ML Shiringe e para pergatitur 46,716 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 46710
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Largim dhe pėrpunim i mbeturinave dhe pastrim i teritorit nga dėbora, Spitali Korēė – Marrėveshje Kuadėr - me nje operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj 1,137,010 Njoftuar Fituesi Korsel SHPK 1132000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 13 Anti-infektive Tė pėrgjithshėm Metronidazole 500 mg/100 ml Flakon/Ampule 229,172 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 229000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 14 Anti-infektive tė pėrgjithshėm Nystatin 500 000 UI Tablete/Kapsule 36,040 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 30600
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 16 Anti-infektive Tė pėrgjithshėm Sulfamethoxazole +Trimethoprim 400mg + 80mg Tablete/Kapsule 1,742 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 1740
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 21 Barna dermatologjike Betamethasone 0,1% - 15 g Tubet 20,736 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 20640
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 26 Barna hormonale sistemikehormonet seksuale Prednisone 5mg Tablete/Kapsule 3,645 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 3618
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 29 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Acetylsalicylic acid 100 mg Tablete/Kapsule 8,557 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 6440
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 33 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Clopidogrel 75 mg Tablete/Kapsule 56,150 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 51000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 41 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Sodium bicarbonate 0.84 gr -10ml Flakon/Ampule 224,875 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 223000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 44 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Sodium chloride 0.9% - 250ml Flakon/Ampule 797,519 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 796800
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 46 Metabolizmi dhe trakti tretes Hyoscine butylbromide 20 mg - 1ml Flakon/Ampule 35,784 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 35250
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 47 Metabolizmi dhe trakti tretes Hyoscine butylbromide 10 mg Tablete/Kapsule 2,058 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 1950
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 52 Metabolizmi dhe trakti tretes Metoclopramid 10mg-2ml Tablete/Kapsule 75,799 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 73010
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 53 Metabolizmi dhe trakti tretes Omeprazole 20 mg Tablete/Kapsule 18,940 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 18400
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 59 Metabolizmi dhe trakti tretes Pyridoxine hydrochloride (Vitamin B6) 25 mg Tablete/Kapsule 4,176 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 4160
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 60 Metabolizmi dhe trakti tretes Thiamine hydrochloride (Vitamin B1) 10 mg Tablete/Kapsule 36,540 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 36400