Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė 10 22 35,922,318 18 25,069,427 20,901,625

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Sherbimi i ruajtjes dhe sigurise fizike me roje private te D.Sh.Spitalor Bulqize per 12 muaj nje vendroje . 3,174,451 Njoftuar Fituesi RES-03 SHPK 3,160,218.16
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Loti 3 - Blerje perime zarzavate 319,901 Njoftuar Fituesi ERDIS  263,350.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Loti 2 - Blerje ushqime me origjine shtazore 1,261,914 Njoftuar Fituesi ERDIS  1,150,200.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Loti 1 - Blerje ushqime koloniale 393,185 Njoftuar Fituesi ERDIS  352,200.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Loti 4 - Blerje buke 544,990 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Blerje Ushqime per vitin 2018 1,267,500 Lidhur Kontrata MEGA-PLAST-2L 1,180,450.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė D.Sh.Spitalor Bulqize 255,144 Lidhur Kontrata RES-03 SHPK 242,993.87
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Blerje ilace ,materiale mjekesore, kite e reagente dhe filma per grafine 2,067,646 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 2,064,243.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė D.Sh.Spitalor Bulqizė 1,875,144 Lidhur Kontrata RES-03 SHPK 211,961.39
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Blerje ushqime pėr vitin 2017 1,283,333 Njoftuar Fituesi MEGA-PLAST-2L 1,164,270.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Shtesė Kontrate: Blerje Medikamente pėr nevojat Spitalore, Spitali Bulqizė 71,531 Lidhur Kontrata +Shtesė EDNA - FARMA SHPK 71,530.83
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Blerje medikamente, materiale mjekėsore, kite e reagente dhe materiale pėr imazherinė pėr nevoja urgjente tė D.SH.Spitalor Bulqizė 1,534,511 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 1,377,984.17
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Shtesė kontrate: Blerje Ushqime 259,310 Lidhur Kontrata +Shtesė MURATI D SHPK 216,091.67
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: Blerje medikamente B6-1bar/1lot. Lot 13 – Hyoscine butylbromide 20 mg 1ml amp 6,438 Lidhur Kontrata +Shtesė Aldosch-Farma SHPK 6,438.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė D.SH. Spitalor Bulqizė 239,973 Lidhur Kontrata RES-03 SHPK 239,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė D-Sh-S Bulqizė - Financuar nga Buxheti i Shtetit 1,500,000 Lidhur Kontrata RES-03 SHPK 1,484,371.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Blerje medikamente pėr nevoja urgjente 226,116 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 188,180.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Projekt preventiv zbatimi pėr rikonstruksion te disa ambjenteve/shėrbimeve tė Spitalit Bulqizė 1,000,000 Lidhur Kontrata ERALD-G SHPK 995,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Rikonstruksioni i Urgjencės dhe Kabinetit tė Radiologjisė nė Shėrbimin Spitalor Bulqizė 8,333,330 Lidhur Kontrata KRAL SHPK 6,532,643.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Blerje ushqime pėr vitin 2016 1,083,760 Rishpallje e Anuluar
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Bulqizė 2,200,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje medikamente 7,024,141 Anuluar Procedura
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.