Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė 19 31 16,330,478 29 13,330,478 12,058,225

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Grumbullim dhe asgjesim i mbetjeve te rrezikshme spitalore. 800,000 Njoftuar Fituesi V.A.L.E. RECYCLING 756,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Blerje ushqimesh per spitalin Puke per vitin 2018 1,500,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Saimir Laci 1,480,720.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Blerje ushqime pėr spitalin Pukė viti 2018 pėr herė tė dytė 1,500,000 Rishpallje e Anuluar
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Blerje ushqime pėr Spitalin Pukė pėr vitin 2017 1,500,000 Rishpallje e Anuluar Eglenti SHPK 921,490.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Blerje medikamente e materiale mjekėsore 2,736,912 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 2,400,078.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė Kontrate: Blerje medikamente 112,500 Lidhur Kontrata +Shtesė FLORFARMA SHPK 112,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė Kontrate: Blerje medikamente 28,500 Lidhur Kontrata +Shtesė INCOMED SHPK 28,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė Kontrate: Blerje medikamente 8,750 Lidhur Kontrata +Shtesė FLORFARMA SHPK 8,750.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė Kontrate: Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Diesel (Gazoil) 580,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 580,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: Blerje medikamente 35,800 Lidhur Kontrata +Shtesė Pharma One SHPK 29,833.33
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: Blerje lėndė djegėse tė lėngėt (solar) 550,000 Lidhur Kontrata +Shtesė RESULI SHPK 550,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Blerje materiale te buta 719,966 Lidhur Kontrata Blerina kapedani 719,280.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Blerje medikamente dhe materiale mjekimi pėr spitalin Pukė 2,259,968 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 1,880,685.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore (Lyerje objekti) e spitalit Pukė 400,000 Lidhur Kontrata "BUHOTI"  327,168.33
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Furnizim me Medikamente 2,460,080 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 2,046,708.33
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Furnizim me karburant", Loti 1 - Furnizim me Gazoil 10ppm me marzh fitimi 13-6% pa TVSH- 300,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 300,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Furnizim me karburant", Loti 1 - Furnizim me Gazoil 10ppm me marzh fitimi 13-6% pa TVSH- 162,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 162,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "B5–Blerje barna gjaku dhe organet formuese tė gjakut, lėndė kontrasti pėr CT dhe MRI, metabolizmi dhe trakti tretės dhe psikiatria", pėr nevoja spitalore 17,250 Lidhur Kontrata +Shtesė Aldosch-Farma SHPK 17,250.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "B1-Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm dhe sistemi nervor pėr nevoja spitalore" ndarė nė 27 Lote 14,000 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 14,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Blerje medikamente" 69,400 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 69,400.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Blerje medikamente" 33,636 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK 33,636.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Blerje medikamente" 19,875 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 19,875.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Blerje medikamente" 97,700 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK 97,700.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat spitalore (MM1)" 127,120 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 127,120.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale (MM2)" 115,879 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 115,879.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Blerje medikamente" 3,480 Lidhur Kontrata +Shtesė EDNA - FARMA SHPK 3,480.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "B1 -Blerje barna sistemi anti-infektive tė pergjithshme dhe sistemi nervor", pėr nevojat e spitalit 70,760 Lidhur Kontrata +Shtesė FLORFARMA SHPK 70,760.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "B3 –Blerje barna antineoplastike dhe immunomodulatore, dermatologjike, hormonale sistemike, hormonet seksuale, gjaku dhe organet formuese tė gjakut", pėr nevojat spitalore 15,600 Lidhur Kontrata +Shtesė FLORFARMA SHPK 15,600.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "B9 -Blerje barna pėr nevoja spitalore" 22,932 Lidhur Kontrata +Shtesė FLORFARMA SHPK 22,932.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "B1 -Blerje barna sistemi anti-infektive tė pėrgjithshme dhe sistemi nervor", pėr nevojat e spitalit 44,710 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 44,710.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.