Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat 2 6 7,753,699 4 4,027,850 3,990,300

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Furnizim me Lende Ngrohese Pelet 2,076,696 Shpallur Procedura
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private dhe sistem alarmi tė godinave dhe ambienteve tė Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė, Berat 1,649,153 Shpallur Procedura
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr Drejtorinė e Shėndetit Publik Berat - financuar nga Buxheti i Shtetit 1,500,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate A.E.K Security SH.R.S.F. 1,467,450.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Shtesė Kontrate: Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 372,000 Lidhur Kontrata +Shtesė A.E.K Security SH.R.S.F. 372,000.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Blerje Diesel (Gazoil) 290,850 Lidhur Kontrata SALTI-OIL SHPK 290,850.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė Drejtorisė Rajonale e Shėndetėsisė, Berat 1,865,000 Lidhur Kontrata A.E.K Security SH.R.S.F. 1,860,000.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.