Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė 16 37 33,383,628 32 27,359,995 23,242,873

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Ruajtja, sigurimi fizik i objekteve/aseteve tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Tropojė. Marrėveshje Kuadėr me nje operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara me afat 12 muaj 2916715 Njoftuar Fituesi TREZHNJEVA SHPK 2915970.4
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje artikuj ushqimore per nevoja te Spitalit Tropoje 1083333 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 1083325
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje medikamente 668107 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 666070
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Ruajtja, Sigurimi Fizik i objekteve/aseteve tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Tropojė 799100 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 7988.96
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje artikuj ushqimore pėr nevoja tė Spitalit Tropojė 1083333 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje artikuj ushqimore per nevoja te Spitalit Tropoje 1083333 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Shtesė kontrate: Ruajtja, Sigurimi Fizik i objekteve/aseteve tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Tropojė 261284 Lidhur Kontrata +Shtesė TREZHNJEVA SHPK 261284.166666667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Ruajtja, sigurimi fizik i objekteve/aseteve tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Tropojė 1800000 Lidhur Kontrata TREZHNJEVA SHPK 1306420.83333333
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Ruajtja, Sigurimi Fizik i objekteve/aseteve tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Tropojė 477466 Lidhur Kontrata SABETA SHPK 477466
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje artikuj ushqimorė pėr nevoja tė Spitalit Tropojė - financuar nga Buxheti i Shtetit 1083333 Lidhur Kontrata NIRUPA 1045120
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje medikamente pėr Spitalin Tropojė 1473000 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 1470001
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Shtesė kontrate: Furnizimi me lėndė djegėse Diesel D1 700000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 583333.333333333
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Ruajtja me roje private dhe sigurimi fizik i objekteve/aseteve tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Tropojė dhe verifikimi i sinjalit tė alarmit 268726 Lidhur Kontrata +Shtesė TREZHNJEVA SHPK 223938.333333333
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Rikonstruksion i nyjeve hidrosanitare pėr Spitalin Tropojė - financuar nga Buxheti i Shtetit 1833334 Rishpallje me Lidhje Kontrate COMPANY RIVIERA 2008 1782604
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje medikamente pėr Spitalin Tropojė- Burimi i financimit - Fondet e FSDKSH-sė 1762612 Lidhur Kontrata OMEGA Farma Group SHPK 1281280
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Rikonstruksion i nyjeve hidrosanitare pėr Spitalin Tropojė - financuar nga Buxheti i Shtetit 6250000 Lidhur Kontrata HALILI 1 SHPK & SHENDELLI SHPK 4168646
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Ruajtja, sigurimi fizik i objekteve/aseteve tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Tropojė dhe verifikimi i sinjalit tė alarmit 1800000 Lidhur Kontrata TREZHNJEVA SHPK 1789073
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje medikamente 1990940 Rishpallur Prokurimi
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje medikamente pėr nevoja tė spitalit Tropojė- Loti 3 - Glucose, 5%-500ml, Flakon 45614 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 45614.4
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje medikamente pėr nevoja tė spitalit Tropojė- Loti 9 - Hyoscine butylbromide, 20mg-1ml, Ampule 6895 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 6895
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje medikamente pėr nevoja tė spitalit Tropojė- Loti 17 - Ranitidine, 50mg, Ampule 3780 Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 3780
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje artikuj ushqimore pėr nevoja tė Spitalit Tropojė 1083330 Lidhur Kontrata Nazmi Murataj 1081440
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje medikamente pėr nevoja tė spitalit Tropojė- Loti 1 - Prednisolone, 25mg/2ml, Ampule 34700 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 34700
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje medikamente pėr nevoja tė spitalit Tropojė- Loti 2 - Glucose, 40%-10ml, Ampule 2328 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 2328
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje medikamente pėr nevoja tė spitalit Tropojė- Loti 3 - Potassium chloride, 7-5%-10ml, Ampule 3026 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 3026.4
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje medikamente pėr nevoja tė spitalit Tropojė- Loti 4 - Atropine, 0-1%-1ml, Ampule 1440 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 1440
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje medikamente pėr nevoja tė spitalit Tropojė- Loti 5 - Papaverine, 4%-1ml, Ampule 4968 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 4968
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje medikamente pėr nevoja tė spitalit Tropojė- Loti 6 - Vitamine B6 (pyrodixine hydrochloride), 5%-2ml, Ampule 10800 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 10800
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje medikamente pėr nevoja tė spitalit Tropojė- Loti 7 - Vitamine C (acid ascrorbic)q, 5%-2ml, Ampule 23760 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 23760
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje medikamente pėr nevoja tė spitalit Tropojė- Loti 8 - Vitamine B1 (thiamine hydrochloride), 5%-1ml, Ampule 10800 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 10800


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.