Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė 12 22 20,240,023 20 15,682,453 14,855,115

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Sherbime me roje private te Spitalit Kolonje,me 1 vend roje 24 ore , me 5 roje me tre turne. – Marveshje kuader – me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara- me afat 12 mujor. 3,302,164 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 3,160,180.81
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Sherbim me roje private te Spitalit Kolonje me 1 vend roje ne 24 ore, 5 roje me tre turne- marveshje Kuader- me 1 operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara –me afat 12 muaj. 3,158,922 Njoftuar Fituesi SECURITY - KORCA SHPK 3,158,288.45
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shėrbim dhe sigurim objekti me roje private tė Spitalit Kolonje 2,915,900 Njoftuar Fituesi SECURITY - KORCA SHPK 2,873,124.60
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shėrbimi i ruajtjes me roje private tė Spitalit Kolonjė, me 1 vend-roje me 24 orė, me 5 roje per 10 muaj 2,783,108 Lidhur Kontrata SECURITY - KORCA SHPK 2,235,224.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shtesė kontrate: Evadimi dhe trajtimi i mbetjeve tė rezikshme Spitalore pėr Spitalin Kolonjė 93,288 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 93,288.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Kolonjė 356,926 Lidhur Kontrata SECURITY - KORCA SHPK 355,770.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shtesė kontrate: Ruajtja me roje private tė spitalit Kolonjė 122,478 Lidhur Kontrata +Shtesė SECURITY - KORCA SHPK 122,477.50
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė F-V pajisje mjekėsore pėr aparatin e grafisė Rontgen, model Bucky Diagnost(Philips Healthcare) 1,666,670 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 1,666,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shėrbimi me roje private pėr Spitalin Kolonjė me 1(njė)vend roje pėr 24 ore, me 5 (pesė) roje me tre turne 2,025,420 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 640,000 Lidhur Kontrata MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 547,765.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shtesė kontrate: "Blerje medikamente pėr nevojat spitalore, Spitali Kolonjė e ndarė me Lote"- Loti 8 - Prednizolone, 25 mg/2ml, Ampule 55,520 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 55,520.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shtesė kontrate: "Blerje medikamente pėr nevojat spitalore, Spitali Kolonjė e ndarė me Lote"- Loti 16 - Papaverine, 4%- 1 ML, Ampule 10,800 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 10,800.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shtesė kontrate: "Blerje medikamente pėr nevojat spitalore, Spitali Kolonjė e ndarė me Lote"- Loti 19 - Vitamine C (Acid ascorbic), 5%-2ml, Ampule 14,040 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 14,040.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shtesė kontrate: "Blerje medikamente pėr nevojat spitalore, Spitali Kolonjė e ndarė nė Lote" 3,240 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 3,240.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shtesė kontrate: "Blerje medikamente pėr nevojat spitalore, Spitali Kolonjė e ndarė nė Lote" 5,316 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 5,316.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shtesė kontrate: "Blerje medikamente pėr nevojat spitalore, Spitali Kolonjė", e ndarė me Lote- Loti 12 - Magnezium sulphate 5,420 Lidhur Kontrata +Shtesė MEGAPHARMA SHPK 5,420.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shtesė kontrate: "Blerje medikamente pėr nevojat spitalore, Spitali Kolonjė", e ndarė me Lote- Loti 13 - Metoclopramid hydrochloride 1,344 Lidhur Kontrata +Shtesė MEGAPHARMA SHPK 1,344.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shtesė kontrate: "Blerje ushqime pėr nevojat spitalore, Spitali Ersekė" 54,715 Lidhur Kontrata +Shtesė Valentina Tosuni 54,715.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shtesė kontrate: "Blerje medikamente pėr nevojat spitalore, Spitali Ersekė", e ndarė me Lote 58,620 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK 58,620.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shtesė kontrate: "Blerje medikamente pėr nevojat spitalore, Spitali Ersekė", e ndarė me Lote 17,620 Lidhur Kontrata +Shtesė EDNA - FARMA SHPK 17,620.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shtesė kontrate: "Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (solar) pėr nevojat spitalore, Spitali Ersekė" 416,362 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 416,362.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shėrbimi me roje private pėr Spitalin Kolonjė me 1 (njė) vend roje pėr 24 orė, me 5 (pesė) roje me tre turne 2,532,150 Rishpallje e Anuluar
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.