Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tepelenė 3 4 4,245,049 4 4,245,049 3,689,480

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tepelenė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tepelenė Blerje Kite dhe Reagent per nevoja te DSHS Tepelene 833,240 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 700,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tepelenė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tepelenė Shėrbimi i ruajtjes me roje private i objekteve tė Spitalit Tepelenė dhe Spitalit Memaliaj, pėr vitin 2017 1,335,209 Njoftuar Fituesi ANAKONDA SECURITY SHPK 1,187,178.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tepelenė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tepelenė Blerje kite dhe reagent pėr nevoja tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Tepelenė 826,600 Rishpallje me Lidhje Kontrate EUROMED SHPK 690,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tepelenė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tepelenė Ruajtja e ndėrtesės sė Spitalit Tepelenė dhe Memaliaj me punonjės shėrbimi tė shoqėrive private tė ruajtjes 1,250,000 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 1,112,301.84
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.