Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kuēovė 3 3 13,759,608 3 13,759,608 13,485,904

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kuēovė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kuēovė Blerje Medikamente 3,320,013 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  3,265,604.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kuēovė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kuēovė Mirmbajtje objekteve ndertimore dhe rehabilitimi i ambjenteve te jashtme 9,166,595 Lidhur Kontrata FLED 8,947,300.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kuēovė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kuēovė Riparim Aparati Ro-Grafi/Skopi model Duo Diagnost 1,273,000 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 1,273,000.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.