Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin 2 4 3,947,851 4 3,947,851 4,216,560

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin Shėrbimin privat tė sigurisė fizike te DSHP-Kurbin. 2,100,000 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 2,079,109.35
Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin Furnizim me artikuj ushqimore per Drejtorine e sherbimit Spitalor Kurbin -Mareveshje kuader- me nje operator ekonomik, ku te gjitha kushtet jane percaktuar 1,000,000 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK 956,300.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin RUAJTJA ME ROJE FIZIKE TE AMBIENTEVE TE DSHP-KURBIN Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 333,300.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin Shėrbimi privat i sigurisė fizike tė DSHP Kurbin 847,851 Rishpallje me Lidhje Kontrate Nazeri 2000 SHPK 847,851.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.