Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė 12 27 164,609,661 23 122,528,992 99,942,906

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė "Blerje qelqurina" 2,298,208 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 1,716,070.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Blerje Kite Reagent 13,107,984 Njoftuar Fituesi KRIJON SHPK 422,325.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Furnizim me materiale stomatologjike pėr nevojat e punės nė ASHR Tiranė 1,191,253 Njoftuar Fituesi MOTO-MANIA 958,500.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Furnizim me ushqime tė freskėta pėr Komunitetin Sant Egidio 2,802,896 Njoftuar Fituesi M.C.CATERING SHPK - Eglenti SHPK 2,791,804.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Sherbimi me roje private per Autoritetin Shendetesor Rajonal, Tirane 14,227,576 Lidhur Kontrata TONI-SECURITY SHPK 14,227,206.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Loti I. - F.v pajisje mjekesore per dispanēerinė e Tiranės. 7,690,737 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 3,845,000.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Loti II.- F.v pajisje mobilimi per dispanēerinė e Tiranės. 4,676,265 Njoftuar Fituesi SHAGA SHPK 2,653,070.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Rikonstruksion i godinės sė dispancerisė Tiranė 38,675,037 Lidhur Kontrata S. A G SHPK 36,309,777.38
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Blerje Kite Reagent 9,555,333 Rishpallje me Njoftim Fituesi EUROMED SHPK 9,077,100.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Shėrbimi me Roje Private pėr ASHR, Tiranė 1,185,631 Lidhur Kontrata Internacional Security Albania SHPK 1,185,600.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Blerje Qelqurina dhe Materiale tė tjera pėr DSHP-nė 1,432,938 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 1,430,075.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Furnizim me Ushqime pėr Komunitetin Sant Egidio 3,347,936 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK 3,319,794.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Shėrbimi me roje private pėr Autoritetin Shėndetėsor Rajonal, Tiranė 14,227,576 Anuluar Procedura
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Shtesė kontate: Blerje Kite dhe Reagentė 2,916,667 Lidhur Kontrata +Shtesė EUROMED SHPK 2,910,100.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Blerje Kite dhe Reagent 3,999,553 Rishpallje me Lidhje Kontrate EUROMED SHPK 3,997,250.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Blerje Qelqurina dhe Materiale tė tjera pėr DSHP 1,175,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate EUROMED SHPK 1,168,640.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Shėrbim i ruajtjes me roje private 11,941,040 Rishpallur Prokurimi
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Blerje Kite dhe Reagent 3,999,553 Rishpallje e Anuluar
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Furnizim me ushqime pėr Komunitetin Sant Egidio 2,886,360 Lidhur Kontrata M.C.CATERING SHPK - Eglenti SHPK 2,863,395.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Blerje Qelqurina dhe materiale tė tjera pėr DSHP 320,064 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 266,720.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Blerje Kite dhe Reagente 964,428 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 803,690.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Projekt preventivi i zbatimit pėr rikonstruksionin e Dispanēerisė Tiranė 916,666 Lidhur Kontrata A.SH. Engineering 900,000.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Blerje qelqurina dhe materiale tė tjera pėr DSHP 1,347,100 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 1,333,600.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Blerje kite reagente 4,062,690 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 4,018,896.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Shėrbimi i ruajtjes me roje private pėr Autoritetin Shėndetėsor Rajonal, Tiranė 11,912,500 Anuluar Procedura
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Furnizim me ushqime pėr Komunitetin Sant Egidio 2,667,710 Lidhur Kontrata M.C.CATERING SHPK - Eglenti SHPK 2,663,334.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Furnizim me Karburant, Gazoil 10ppm dhe Benzinė pa plumb 1,080,960 Lidhur Kontrata Kastrati SHA 1,080,960.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.