Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatoreve ekonomik Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Qendra Shëndetësore Paskuqan, Tiranë 2 5 8,424,081 4 8,015,090 6,816,000

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Shëndetësore Paskuqan, Tiranë Qendra Shëndetësore Paskuqan, Tiranë Blerje Kite dhe Reagent Biokimik 2,787,819 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 2,775,000.00
Qendra Shëndetësore Paskuqan, Tiranë Qendra Shëndetësore Paskuqan, Tiranë RIPARIM I PAJISJES CELL-COUNTER,MODEL BC-5000, MINDRAY. 581,500 Njoftuar Fituesi OES Distrimed SHPK 581,000.00
Qendra Shëndetësore Paskuqan, Tiranë Qendra Shëndetësore Paskuqan, Tiranë Kite dhe reagente hormonal 408,991 Anuluar Procedura Genius SHPK 407,991.00
Qendra Shëndetësore Paskuqan, Tiranë Qendra Shëndetësore Paskuqan, Tiranë Blerje Kite dhe Reagente 1,145,771 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK
Qendra Shëndetësore Paskuqan, Tiranë Qendra Shëndetësore Paskuqan, Tiranë Blerje aparat autoanalizator Hormonal 3,500,000 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 3,460,000.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.