Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė 7 15 22,460,834 10 18,280,684 15,265,366

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Loti 1 Blerje kite e materjale konsumi per laboratorin mikrobakteriologjik 1,600,430 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 1,206,360.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Loti 2 Blerje kite e reagent per laboratorin fiziko-kimik 253,378 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 215,300.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Kite dhe reagente. 1,200,000 Lidhur Kontrata BIOMEDICA ALBANIA DISTRIBUTION 1,096,500.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Shėrbimi i ruajtjes me roje private 1,964,874 Lidhur Kontrata "SAFE" 1,945,062.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė BLERJE PAJISJE MOBILIMI DHE TEKNOLOGJIKE PER QKSHM (REZIDENCIALE) KAVAJE 4,115,700 Njoftuar Fituesi BUNA  SHPK 3,499,900.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė QENDER KOMUNITARE E SHTEPI E MBROJTUR PER PERSONA ME AFTESI TE KUFIZUAR 4,615,609 Lidhur Kontrata ERGES MAT SHPK 3,073,012.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Loti 1: Blerje kite , reagente dhe materiale konsumi per laboratorin bakteriologjik. 1,258,857 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 1,079,220.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Loti 2: Blerje kite e reagent per laboratorin fiziko- kimik. 407,025 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Loti nr 1 - Blerje kite e reagente pėr laboratorin bakteriologjik 1,303,636 Rishpallje e Anuluar
Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Loti nr 2 - Blerje reagente e materiale konsumi pėr laboratorin kimik 333,536 Rishpallje e Anuluar
Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Shėrbimi ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr objektin e DSHP Kavajė 1,969,240 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Shtesė kontrate: Shėrbim i ruajtjes sė sigurisė me roje private tė objektit tė DSHP Kavajė 344,258 Lidhur Kontrata +Shtesė AULONA –POL 1 SHPK 344,258.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Blerje kite e reagente pėr laboratorėt e DSHP Kavajė- Loti nr 1: Blerje kite e reagente pėr laboratorin bakteriologjik 958,338 Lidhur Kontrata Fatos Lashi (Egian) 947,370.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Blerje kite e reagente pėr laboratorėt e DSHP Kavajė- Loti nr 2: Blerje reagente per laboratorin kimik 166,713 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 1,969,240 Lidhur Kontrata AULONA –POL 1 SHPK 1,858,384.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.