Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėndetit Publik Mat 2 8 7,912,947 6 5,487,947 5,309,854

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike me roje private 2,186,320 Lidhur Kontrata SNAJPER SECURITY  SHPK 2,079,047.61
Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike me roje private 475,000 Njoftuar Fituesi Global security SHPK 474,679.94
Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Shėrbimi i Sigurimit dhe Ruajtjes fizike 158,333 Lidhur Kontrata Global security SHPK 157,001.05
Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike me roje private 1,425,000 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Shėrbimi i ruajtjes me roje private - financuar nga Buxheti i Shtetit 1,250,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate SNAJPER SECURITY  SHPK 1,239,721.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Shėrbim me Roje Private 1,298,611 Njoftuar Fituesi SNAJPER SECURITY  SHPK 1,239,721.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Shėrbime tė ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė Drejtorisė sė Shėndetit Publik Mat 1,000,000 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 119,683 Lidhur Kontrata SNAJPER SECURITY  SHPK 119,683.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.