Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėndetit Publik Pogradec 1 3 4,305,250 3 4,305,250 4,249,901

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėndetit Publik Pogradec Drejtoria e Shėndetit Publik Pogradec Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr Ambjentet e Drejtorisė sė Shėndetit Publik Pogradec - financuar nga Buxheti i Shtetit 2,037,839 Lidhur Kontrata GORA SHPK 1,988,000.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Pogradec Drejtoria e Shėndetit Publik Pogradec Shtesė kontrate: Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private 377,901 Lidhur Kontrata +Shtesė GORA SHPK 377,901.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Pogradec Drejtoria e Shėndetit Publik Pogradec Shėrbimi i ruajtjes me roje private tė ambjenteve tė Drejtorisė sė Shėndetit Publik Pogradec 1,889,510 Lidhur Kontrata GORA SHPK 1,884,000.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.