Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė 19 78 476,612,269 48 247,213,899 181,840,417

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė LOT IV : Blerje vaksine meningokoku AC WY 434,798 Njoftuar Fituesi IMI PHARMA SHPK 434,790.00
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė LOT III : Blerje vaksine e etheve te verdha 66,892 Njoftuar Fituesi IMI PHARMA SHPK 66,890.00
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Lot 2: Blerje material konsumi rutine 2,291,250 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Lot 1: Blerje reagente 896,108 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje reagente dhe materiale konsumi rutine per laboratoret e ISHP-se 3,187,358 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Depistimi i HPV-se, blerje kiteve dhe materialeve te konsumi 26,434,400 Njoftuar Fituesi Biometric Albania SHPK 26,324,800.00
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Mirembajtje e paisjeve te mamografive levizese 8,463,623 Njoftuar Fituesi BNT Electronics SHPK 705,260.00
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė LOT II: Blerje vaksine antirabike 233,319 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė LOT I : Blerje Anti-rabies, immunoglobulie 695,676 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje vaksina te rralla per udhetaret etj 1,430,685 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė LOTI 4: Sherbim dezinsektimi ne zonat bregdetare dhe urbane, Prefektura Vlore 30,509,969 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Sherbim dezinsektimi ne zonat bregdetare dhe urbane 40,453,852 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė LOTI 1: Sherbim dezinsektimi ne zonat bregdetare dhe urbane, Prefekturat Shkoder, Lezhe 9,943,883 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Sherbim dezinsektimi ne zonat bregdetare dhe urbane, Prefekturat Tirane, Durres 43,593,744 Njoftuar Fituesi NRG SHPK 50,410.00
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje materiale dhe kite per diagnostikime per laboratorin e Virologjise, Mikrobiologjise, Parazitologjise etj 2,833,127 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Mirembajtje e paisjeve te mamografive levizese 8,463,623 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Materiale dhe kite per kerkim dhe diagnostikim per laboratorin e biologjise molekulare, semundjeve infektive emergjente, si dhe HIV, HEP, HPV , etj. blerje. 7,995,000 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje materiale dhe kite per diagnostikime per laboratorin e Virologjise, Mikrobiologjise, Parazitologjise etj 2,833,127 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Shėrbim me roje private 6,864,035 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 6,863,992.76
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Sherbim i Leximit primar tė mamografive 2,425,000 Njoftuar Fituesi BIOMEDICA ALBANIA DISTRIBUTION 1,940,000.00
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Sherbim i Mirembajtjes se Stacionareve dhe i pajisjeve te tjera per monitorimin e Ajrit etj 5,164,800 Njoftuar Fituesi KRIJON SHPK 186,250.00
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Mirembajtje e makinave levizese te mamografise 9,144,000 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Sherbim dezinsektimi ne zonat bregdetare dhe urbane, Prefekturat Shkoder, Lezhe 16,689,581 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Sherbim dezinsektimi ne zonat bregdetare dhe urbane, Prefektura Vlore 52,302,804 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Sherbim dezinsektimi ne zonat bregdetare dhe urbane, Prefektura Fier 20,733,120 Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje e kiteve dhe materialeve tė konsumit pėr Depistimin e HPV-sė 26,663,857 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 26,427,000.00
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje vaksina tė rralla pėr udhėtaret LOT I : Blerje Anti-rabies, imunoglobulinė 729,855 Rishpallje me Lidhje Kontrate IMI PHARMA SHPK 729,700.00
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje bileteTiranė - Romė -Tiranė pėr projektin e KEP3 Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 43,596.00
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Bilete transporti ajror Tirane - Rome - Tirane Shpallur Procedura
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė LOT II: Blerje vaksinė antirabike 229,483 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 228,750.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.