Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Psikiatrik Elbasan 23 50 458,358,698 48 447,452,235 439,704,809

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje pellet briket pėr nevojat pėr ngrohje tė Spitalit Psikiatrik "Sadik Dinēi" Elbasan, Sasia: 45 000 kg pellet 2,236,500 Njoftuar Fituesi FA & BI SHPK 2236500
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes me roje private (Emergjencė) pėr 31 ditė 899,804 Njoftuar Fituesi STAR SECURITY Service 899803.97
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbim i ruajtjes me roje private tė objektit tė Spitalit Psikiatrik Sadik Dinci Elbasan. Marrėveshje Kuadėr - me nje operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara 2,916,551 Shpallur Procedura
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje pellet briket pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik "Sadik Dinēi" Elbasan 7,989,912 Shpallur Procedura
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontate: Blerje briket pellet pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci dhe Qendrat nė Varėsi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cerrik 2,022,876 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 2018814.16666667
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje Medikamente pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr. Sadik Dinēi, Elbasan 1,090,904 Rishpallje me Lidhje Kontrate Farma Net Albania 1087637
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes me roje private tė Spitalit Psikiatrik dr-Sadik Dinci, Elbasan pėr vitin 2017 - financuar nga Buxheti i Shtetit 2,497,406 Njoftuar Fituesi BAHITI-G SHPK 2308290
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Mirėmbajtje ndėrtesash tė Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan dhe Qendrave nė varesi, "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cerrik 4,999,953 Lidhur Kontrata FLONJA SHPK 3141846
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes me roje private tė Spitalit Psikiatrik Dr.Sadik Dinci, Elbasan 235,776 Lidhur Kontrata +Shtesė MYRTO – SECURITY SHPK 222728.716666667
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Mirėmbajtje ndėrtesash pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Dr. Sadik Dinci, Elbasan dhe qendrat ne varėsi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cėrrik 425,156 Lidhur Kontrata FLONJA SHPK 425156
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Pellet Briket) per nevojat e Spitalit Psikiatrik dr-"Sadik Dinēi" Elbasan dhe Qendrat ne Varesi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cerrik 2,443,104 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2438208
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje Pellet Briket pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci dhe Qendrat nė Varėsi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cėrrik 1,381,232 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 1378464.16666667
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes me roje private tė Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci, Elbasan 368,739 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 350145
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontrate: Blerje Materiale Pastrimi pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci, Elbasan 721,000 Lidhur Kontrata +Shtesė WCENTER SHPK 721000
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje Medikamente pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci dhe Qendrat nė varėsi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cėrrik 2,222,727 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 1846874.16666667
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje Medikamente pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Dr.Sadik Dinci, Elbasan 188,370 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 156975
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje pellet briket pėr ngrohje, pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Dr.Sadik Dinci dhe Qendrat nė Varėsi "Drita" Elbasan dhe "Jeta" Cėrrik 2,522,944 Lidhur Kontrata FA & BI SHPK 2517888.33333333
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontrate 20%: Blerje medikamente pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan" 7,440 Lidhur Kontrata +Shtesė Aldosch-Farma SHPK 7440
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontrate: Blerje Medikamente pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan 16,866 Lidhur Kontrata +Shtesė Aldosch-Farma SHPK 16866
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontrate: Mirėmbajtje ndėrtesash pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci, Elbasan 628,360 Lidhur Kontrata FLONJA SHPK 628360
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė Kontrate: Mirėmbajtje ndėrtesash pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci, Elbasan 1,465,055 Lidhur Kontrata +Shtesė FLONJA SHPK 1465055
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė Kontrate: Shėrbim i ruajtjes me roje private pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci, Elbasan 610,001 Lidhur Kontrata +Shtesė MYRTO – SECURITY SHPK 610001
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Pellet Briket) pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci, Elbasan 686,624 Lidhur Kontrata +Shtesė FA & BI SHPK 686624.166666667
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i lavanterisė dhe hotelerisė tė Spitalit Psikiatrik Dr- Sadik Dinēi Elbasan dhe qendrave tė rehabilitimit nė varėsi "Jeta" Cerrik dhe "Drita" Elbasan- 2- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit- (Fondi limit nė dispozicion ėshtė pėr tė gjithė periudhėn 3 vjecare) 125,442,508 Lidhur Kontrata Devis SHPK 125099848
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Mirėmbajtje e ndėrtesave tė "Spitalit Psikiatrik dr-Sadik Dinci", Elbasan 11,376,800 Lidhur Kontrata FLONJA SHPK 7325280
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private tė Spitalit Psikiatrik "Dr-Sadik Dinci", Elbasan 4,808,640 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 4434126
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Vlorė Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore tė impiantistikės dhe pajisjeve tė hotelerisė pėr nevojat e spitalit 2,625,390 Rishpallje me Lidhje Kontrate LAZAJ 2002 SHPK 2313714
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi (Katering)- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit 249,296,992 Rishpallje me Lidhje Kontrate FOOD CATERING - HELIOS GASTRONOMI - Olta Sharra 249099300
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje bulmet 849,565 Lidhur Kontrata KADRA SHPK 831350
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje bukė gruri pėr plotėsimin e nevojave tė spitalit psikiatrik Sadik Dinci 562,836 Lidhur Kontrata Ardiana Sadiku 556511.6667