Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Psikiatrik Vlorė 27 82 646,345,086 72 286,671,239 274,306,950

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Sherbim Kateringu per nevoja te Spitalit Psikiatrik Vlore MK 48 muaj 166,856,450 Shpallur Procedura
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Sherbim katering per nevoja te Spitalit Psikiatrik Vlore per 48 muaj 183,542,095 Shpallur Procedura
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje medikamente 947,841 Shpallur Procedura
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje Medikamente 947,841 Shpallur Procedura
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje Kite dhe Reagent Loti 2, Hemokromi 309,720 Shpallur Procedura
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Evadim Mbetje Urbane 1,164,496 Rishpallje me Njoftim Fituesi DUKA SHPK 1,156,086.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Mirembajtjen e kaldajave, kondicionereve dhe cillerave 1,642,800 Njoftuar Fituesi Jonian Zaimi 1,591,300.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje Kite dhe reagent Loti 1 Biokimik+Koagulim 982,900 Lidhur Kontrata BIOMEDICA ALBANIA DISTRIBUTION 980,000.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje Kite dhe Reagent Loti 2 Hemokromi 309,720 Anuluar Procedura
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Evadimi i mbetjeve tė rrezikshme pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė 9,077,519 Njoftuar Fituesi ECO RICIKLIM
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Mirėmbajtjen e kaldajave, kondicionereve dhe chillerave 1,285,300 Lidhur Kontrata Jonian Zaimi 1,269,500.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shėrbimi i ruajtjes me roje private Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 36 muaj 32,299,978 Lidhur Kontrata STAR SECURITY &ServiceAULONA –POL 1 SHPK 32,296,631.23
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore, impiantistikės pajisjeve te hotelerise 2,573,764 Rishpallje me Lidhje Kontrate LAZAJ 2002 SHPK 2,268,650.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shėrbimi i ruajtjes me roje private (Emergjencė) Lidhur Kontrata STAR SECURITY Service 914,333.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Loti 2 Kite dhe reagente per laboratorin Hemokromin 166,800 Lidhur Kontrata Genius SHPK 166,720.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Loti 1 Kite dhe reagente per laboratorin Biokimik+Koagulim dhe mjete 758,300 Lidhur Kontrata BIOMEDICA ALBANIA DISTRIBUTION 753,900.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore, impiantistikės pajisjeve te hotelerise 2,565,562 Anuluar Procedura
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Evadim i Mbetjeve Urbane pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik “Ali Mihali” Vlorė 987,278 Lidhur Kontrata DUKA SHPK 976,262.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shėrbimi i ruajtjes me roje private (Emergjencė) 2,713,788 Lidhur Kontrata STAR SECURITY Service 2,713,506.91
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shėrbimi i ruajtjes me roje private (Emergjencė) 914,428 Rishpallje me Lidhje Kontrate STAR SECURITY &ServiceAULONA –POL 1 SHPK 899,803.97
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shtesė kontrate: Ofrimi i dy shėrbimeve - Shėrbimi i internetit dhe Shėrbimi i Televizionit pėr Spitalin Psikiatrik Shėrbimi i internetit pėr QKSHM 58,000 Lidhur Kontrata +Shtesė NISATEL 58,000.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shtesė kontrate: Evadim i Mbetjeve Urbane 194,120 Lidhur Kontrata +Shtesė DUKA SHPK 194,120.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shtesė kontrate: Shėrbimi i ruajtjes me roje private 161,208 Lidhur Kontrata +Shtesė AULONA –POL 1 SHPK 161,208.33
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me rojeve private, pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Ali Mihali Vlorė 9,882,726 Lidhur Kontrata AULONA –POL 1 SHPK 8,987,407.11
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shėrbimin e ruajtjes me Roje Private (Emergjence) pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik “Ali Mihali” Vlorė 1,878,800 Lidhur Kontrata SEMANI Security SHPK 1,874,023.33
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Mirėmbajtjen e kaldajave, kondicionerėve dhe chillerave pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik "Ali Mihali" Vlorė 1,530,400 Lidhur Kontrata Jonian Zaimi 1,440,100.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shėrbimin e Rojeve Private (Emergjence) pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik “Ali Mihali” Vlorė 1,878,800 Lidhur Kontrata SEMANI Security SHPK 1,870,800.83
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje Kite dhe Reagente pėr laboratorin i ndarė ne dy lote, pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik "Ali Mihali" Vlorė. Loti 2 - Kite dhe reagente pėr laboratorin, pėr Hemokromin 339,000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 339,000.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje Kite dhe Reagentė pėr laboratorin. Loti 1 - Biokimik dhe Koagulim pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik "Ali Mihali" Vlorė 1,809,190 Rishpallur Prokurimi
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shėrbimi i ruajtjes sė Spitalit me Roje private pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Vlorė 1,878,800 Lidhur Kontrata SEMANI Security SHPK 1,878,800.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.