Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimeve Spitalore Universitare dhe Kontrollit Spitalor 2 2 154,044 2 154,044 154,044

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimeve Spitalore Universitare dhe Kontrollit Spitalor Drejtoria e Shėrbimeve Spitalore Universitare dhe Kontrollit Spitalor Shėrbimi pėr ruajtjen fizike dhe sigurinė e Institucionit 77,022 Lidhur Kontrata OKTAPUS SHPK 77,021.67
Drejtoria e Shėrbimeve Spitalore Universitare dhe Kontrollit Spitalor Drejtoria e Shėrbimeve Spitalore Universitare dhe Kontrollit Spitalor Shtesė kontrate: Shėrbimi pėr ruajtjen fizike dhe sigurinė e Institucionit 77,022 Lidhur Kontrata +Shtesė KEVENJO 77,022.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.