Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 30 76 3,302,851,003 47 1,980,817,216 1,491,860,752

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Blerje kepuce per personelin e sherbimit te urgjences mjekesore 5,491,457 Njoftuar Fituesi Blerina kapedani 8,140 leke per njesi
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Sherbim i mirembajtjes se siperfaqeve te gjelberta, per Qendren Spitalore Universitare Nene Tereza 5,774,844 Njoftuar Fituesi KAJMAKU 5,006,625.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirembajtje impiantesh elektrike per Qendren Spitalore Universitare Nene Tereza 4,165,988 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Sherbim gatimi dhe shperndarje ushqimi per Qendren Spitalore Xhaferr Kongoli Elbasan 81,401,951 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Sherbimi i lavanderise dhe hotelerise ne pavionet e Spitalit Universitar Obstetrik- Gjinekologjik Koēo Gliozheni 248,838,780 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Psikiatrik Elbasan Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Psikiatrik Sadik Dinēi Elbasan 2,002,398 Njoftuar Fituesi NIKA SHPK 1,250,899.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Rajonal Vlorė Sherbim gatimi dhe shperndarje ushqimi per Spitalin Rajonal Vlore 82,003,295 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Rajonal Berat 5,333,347 Njoftuar Fituesi TOTILA SHPK 4,261,348.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Psikiatrik Vlorė Sherbim gatimi dhe shperndarje ushqimi per Spitalin Psikiatrik Ali Mihali Vlore 166,856,450 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Universitar i Traumės Botime, printime dhe materiale shtypshkrimi per Spitalin Universitar te Traumes 4,163,734 Njoftuar Fituesi Rama Graf SHPK 2,869.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Obstetrik-Gjinekologjik KOCO GLOZHENI" 5,000,204 Njoftuar Fituesi FLONJA SHPK 3,107,700.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Blerje Uniforma per personelin e sherbimit te urgjences mjekesore 57,900,605 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Sherbim gatimi dhe shperndarje ushqimi per SUOGJ Koco Gliozheni 67,179,240 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III Blerje vajra lubrifikant, alkool frenash dhe pastrues motori 216,072 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II "Blerje bateri per automjete" 141,929 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje pjesesh kembimi per automjete, per sherbime profilaktike per Qendren Spitalore Universitare Nene Tereza 1,014,351 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I "Blerje goma per automjete" 656,350 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Sherbim gatimi dhe shperndarje ushqimi per Spitalin Psikiatrik Sadik Dinēi Elbasan 129,325,362 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje uniformash dhe elementesh te tjera perberese te tyre per Garden e Republikes 33,469,702 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Psikiatrik "Ali Mihali" Vlore 5,264,116 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Loti IV. Blerje shtypshkrimesh per Spitalin Universitare Obstetrik - Gjinekologjik Mbreteresha Geraldina 1,637,000 Njoftuar Fituesi Inpress 5,003.13
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Psikiatrik Sadik Dinci Elbasan 6,676,731 Njoftuar Fituesi FLONJA SHPK 3,948,336.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Sherbim i pastrimit te ambjentit te jashtem ne QSUT 12,995,932 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III Blerje veshmbathje 1,391,030 Rishpallje me Njoftim Fituesi ATLANTIK 3 SHPK 1,148,300.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II Blerje materiale te buta kirurgjie 1,187,875 Rishpallje me Njoftim Fituesi Blerina kapedani 1,073,700.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Loti V: " Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Universitar Obstetrik-Gjinekologjik Mbreteresha Geraldine Tirane 9,999,999 Njoftuar Fituesi ANADA 5,354,260.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Universitar i Traumės Loti II: Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Universitar te Traumes Tirane 11,666,700 Njoftuar Fituesi Meni SHPK 8,998,730.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. Blerje materialesh te ndryshme per pastrim 66,464,429 Njoftuar Fituesi MURATI D SHPK 30,225.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti VII. "Blerje tonera per Ministrine e Shendetesise dhe Mbrojtjes Sociale dhe institucionet e varesise" 21,231,216 Njoftuar Fituesi Infosoft Office SHPK 955,109.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. "Materiale Kancelarie te tjera zyre 30,136,825 Njoftuar Fituesi


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.