Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 3 12 526,966,292 3 10,461,474 9,289,069

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Rajonal Durrės Blerje tonerash 1,599,756 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti II: "Shėrbim gjelbėrimi pėr QSUT”. 5,080,585 Njoftuar Fituesi KAJMAKU 4700156
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Loti I. “Blerje autoambulancė modeli A 184,095,170 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Loti II. “Blerje autoambulancė modeli C” 14,544,841 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Universitar i Traumės Loti I: "Shėrbim gjelbėrimi pėr Spitalin Universitar te Traumės". 7,159,944 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti III: "Shėrbim pastrimi pėr QSUT" 4,339,383 Njoftuar Fituesi ANTE-GROUP SHPK 3818913
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Universitar i Traumės Loti II: "Shėrbim pastrimi pėr Spitalin Universitar te Traumės”. 86,582,118 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Loti VII “Shtypshkrime spitalore pėr spitalin Berat” 1,041,506 Njoftuar Fituesi KRISTALINA K-H SHPK 770000
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Loti I: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Universitar Obstetrik- Gjinekologjik “Mbreteresha Geraldinė” 9,599,858 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Loti II: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Drejtorinė e Spitalit Rajonal Berat” 8,249,019 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Loti V: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Rajonal Lezhė” pėr periudhėn 01.05.2018 deri mė 31.12.2021. 69,859,848 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Spitali Universitar i Traumės Shėrbimi i gatimit dhe shpėrndarjes se ushqimit (Katering) pėr Spitalin Universitar tė Traumės 134,814,264 Shpallur Procedura
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.