Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Sarandė 23 46 56,184,844 43 49,180,022 46,341,658

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 5 - Blerje qumėsht dhe kos 318,070 Njoftuar Fituesi MB KURTI SHPK 299,360
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 4 - Blerje bukė gruri masive 149,040 Njoftuar Fituesi HYSI SHPK 126,684
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 3 - Blerje mish pule dhe djathė fetė 473,310 Njoftuar Fituesi MB KURTI SHPK 449,600
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 2 - Blerje, vezė, fruta, perime 282,250 Njoftuar Fituesi 0
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 1 - Blerje artikuj ushqimore koloniale 263,860 Njoftuar Fituesi MB KURTI SHPK 231,435
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė godinave dhe e ambjenteve rrethuese tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Sarandė 3,207,640 Njoftuar Fituesi ELNADO SHPK 2,916,558.05
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i evadimit tė mbetjeve tė rrezikshme spitalore 1,475,000 Shpallur Procedura
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Blerje lende djegese per ngrohje Pellet 2,940,000 Shpallur Procedura
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore. Loti 1 – ushqime koloniale 55,550 Lidhur Kontrata +Shtesė MB KURTI SHPK 55550
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore. Loti 5 - Qumėsht dhe kos 62,900 Lidhur Kontrata +Shtesė MB KURTI SHPK 62900
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: Blerje Oksigjen gaz mjekėsor 692,464 Lidhur Kontrata +Shtesė MESSER ALBAGAZ SHPK 577053.333333333
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore. Loti 5 – Bukė gruri 27,950 Lidhur Kontrata +Shtesė HYSI SHPK 27950
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: Blerje shėrbimit tė rojeve tė objekteve nga subjekte private 453,870 Lidhur Kontrata +Shtesė ELNADO SHPK 453870
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: Ndėrtimi i maternitetit tė ri dhe shtesė dy kate pėr shėrbimin e kirurgjisė dhe tė patologjisė nė spitalin Sarandė 36,861,651 Lidhur Kontrata +Shtesė Gjikuria SHPK - Arti SHPK 36861650.8333333
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: Supervizimi i Ndėrtimit tė maternitetit tė ri dhe shtesė dy kate pėr shėrbimin e kirurgjisė dhe tė patologjisė nė spitalin Sarandė 559,440 Lidhur Kontrata +Shtesė Gjeokonsult & CO SHPK 466200
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Evadimi i mbetjeve spitalore 890,900 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEDI-TEL SHPK 890900
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Blerje karburant per automjete (Diesel) - financuar nga Buxheti i Shtetit 1,947,780 Njoftuar Fituesi Kastrati SHA marzh fitimi 11%
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i ruajtjes sė objekteve ndėrtimore dhe i sigurisė fizike nga subjekte private - financuar nga Buxheti i Shtetit 2,589,822 Anuluar Procedura
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Shėrbimi i mirėmbajtjes sė objekteve ndėrtimore, impianistikės-" Loti 3 - Mirėmbajtje e sistemit hidraulik, KUZ- 30,000 Lidhur Kontrata +Shtesė NEAL-86 SHPK 30000
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Shėrbimi i mirėmbajtjes sė objekteve ndėrtimore, impianistikės- Loti 2 - Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore- 20,000 Lidhur Kontrata +Shtesė NEAL-86 SHPK 20000
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Shėrbimi i mirėmbajtjes sė objekteve ndėrtimore, impianistikės- Loti 1 - Mirėmbajtje e sistemit tė ndricimit, elektrik dhe telefonik 30,000 Lidhur Kontrata +Shtesė NEAL-86 SHPK 30000
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes sė automjeteve- Preventivi 1 - Autoambulancė Mercedes Sprinter 211 CDI (4 copė) 275,750 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 270250
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes sė automjeteve- Preventivi 2 - Autoambulancė Benz Mersedes 250 D E CLAS (2 copė) 43,600 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 40600
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes sė automjeteve- Preventivi 3 - Kamioncinė TOYOTA 48,100 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 48200
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes sė automjeteve- Preventivi 4 - Autoambulancė IVECO 81,500 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 81500
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes sė automjeteve- Preventivi 5 - Autoambulancė Volgsvagen - CRAFTER 75,900 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 72900
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Blerje kite, reagente dhe material konsumi laboratorik- Loti 1 - Blerje kite e reagente pėr laboratorė biokimik- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit 69,480 Lidhur Kontrata Genius SHPK 69480
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje artikuj ushqimorė"- Loti 2 – Blerje qumėsht, vezė, perime e fruta 127,160 Lidhur Kontrata +Shtesė Start Co SHPK 127160
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh" 156,150 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 156150
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh" 40,500 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 40500