Open Procurement Albania

Shtesë kontrate: Blerje lëndë djegëse për kaldajën për nevojat e Q.SH. Pogradec

Autoritet Prokurues Qendra Shëndetësore Pogradec
Institucion Kontraktues Qendra Shëndetësore Pogradec
Objekti i Tenderit Shtesë kontrate: Blerje lëndë djegëse për kaldajën për nevojat e Q.SH. Pogradec. Vlera totale përfundimtare e kontratës fillestare/Loti ishte 4 398 330 (me TVSH), lidhur me 25.04.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 105 160,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 31-12-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues Kastrati SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Kastrati SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 105 160,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 126 192,00
  Data e lidhjes se kontrates 31-12-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.4 - Dt.30-01-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.