Open Procurement Albania

Shėrbimi privat i sigurisė fizike, ruajtja e vlerave monetare e materiale dhe verifikimi i sinjalit tė alarmit nė Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Kukės

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Objekti i Tenderit Shėrbimi privat i sigurisė fizike, ruajtja e vlerave monetare e materiale dhe verifikimi i sinjalit tė alarmit nė Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Kukės, pėr periudhėn Mars - Dhjetor 2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 6 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 22-02-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-02-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 25-02-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues SABETA SHPK
TREZHNJEVA SHPK
NAZERI 200 SHPK
EUROGJICI SECURITY SHPK
SHTIQNI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SABETA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5 575 151,90
  Data e shpalljes sė fituesit 10-03-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur.
  Ka marrė pėrgjigje nė datė nr 134 date 18.03.2016 dhe me nr 130 date 16.03.2016 sipas vendimit tė Komisionit tė Prokurimit Publik nr 350, datė 18.05.2016.

  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. NAZERI 2000 SHPK
  Nuk permbush kriteret e vecanta per kualifikim sipas DST.
  a.Dy leje/ēertifikata punonjes sherbimi roje te leshuara nga Drejtoria e Policise jane me afat te skaduar e per rrjedhoje ulet numri i punonjesve te ēertifikuar ne 11 punonjes nga 12 punonjes te ēertifikuar/leje te kerkuar nga autoritetit kontraktor;

  2. EUROGJICI SECURITY SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.

  3. TREZHNJEVA SHPK,
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.7 - Dt.22-02-2016
  Vendim KPP
  Shpallja e Fituesit Nr.21 - Dt.30-05-2016
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.