Open Procurement Albania

B6 - Blerje barna antineoplastikë dhe immunomodulatorë, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese të gjakut për nevoja spitalore, ndarë në Lote. Loti 5 - Glucose, 5% - 500 ml, Flakon/ Ampule

Autoritet Prokurues Ministria e Shëndetësisë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Përmet
Objekti i Tenderit B6 - Blerje barna antineoplastikë dhe immunomodulatorë, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese të gjakut për nevoja spitalore, ndarë në Lote - Tender i përqëndruar i zhvilluar nga Ministria e Shëndetësisë. Loti 5 - Glucose, 5% - 500 ml, Flakon/ Ampule
Nr. Reference REF-70822-03-07-2017
Vlera / Fondi Limit 93 979,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 08-03-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-03-2017
Data e mbajtjes se tenderit 30-03-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues Trimed - Aldosch Farma - Almedical
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 93 979,17
  Data e shpalljes se fituesit 04-04-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 112 775,00
  Data e lidhjes se kontrates 03-05-2017
  Kohezgjatja e kontrates 15-12-2017
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë s'kualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  Aldosch Farma - Nuk ka paraqitur ofertë ekonomike;
  Almedical - Nuk ka paraqitur ofertë ekonomike
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Shpallja e Fituesit Nr.17 - Dt.02-05-2017
  Lidhja e Kontrates Nr.23 - Dt.12-06-2017

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.