Open Procurement Albania

Loti 14 - Diclofenac, 75 mg/3ml, Flakon/ Ampule; Loti 15 - Ketoprofen, 160 mg/2ml, Flakon/ Ampule; Loti 21 - Diazepam, 1 gr/2 ml, Flakon/ Ampule. Tender i përqënduar i realizuar nga Ministria e Shëndetësisë, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017

Autoritet Prokurues Ministria e Shëndetësisë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Librazhd
Objekti i Tenderit B7 - Blerje barna psikiatrie, sistemi kardiovaskular, sistemi muskolo - skeletik, sistemi nervor dhe sistemi respirator për nevoja spitalore, ndarë në 36 Lote. Loti 14 - Diclofenac, 75 mg/3ml, Flakon/ Ampule; Loti 15 - Ketoprofen, 160 mg/2ml, Flakon/ Ampule; Loti 21 - Diazepam, 1 gr/2 ml, Flakon/ Ampule. Tender i përqënduar i realizuar nga Ministria e Shëndetësisë, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017
Nr. Reference REF-68845-02-22-2017
Vlera / Fondi Limit 145 300,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 23-02-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-03-2017
Data e mbajtjes se tenderit 17-03-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Trimed - Incomed
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 145 300,00
  Data e shpalljes se fituesit 03-04-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 174 360,00
  Data e lidhjes se kontrates 31-05-2017
  Kohezgjatja e kontrates 15-12-2017
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte s'kualifikuar Incomed Shpk pasi – Nuk ka paraqitur ofertë ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit të fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.24 - Dt.19-06-2017

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.