Open Procurement Albania

B2 - Blerje barna antineoplastike dhe imunomodulatore pėr nevoja spitalore, ndarė nė Lote - financuar nga Buxheti i Shtetit 2017. Loti 18 - Trastuzumab

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrės
Objekti i Tenderit B2 - Blerje barna antineoplastike dhe imunomodulatore pėr nevoja spitalore, ndarė nė Lote - financuar nga Buxheti i Shtetit 2017 (Tender i pėrqėndruar). Loti 18 - Trastuzumab
Nr. Reference REF-68182-02-17-2017
Vlera / Fondi Limit 1 950 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 15-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues IMI FARMA - REJSI FARMA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • IMI PHARMA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 950 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 28-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 340 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 01-06-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 15.12.2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit Nr.17 - Dt.02-05-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.24 - Dt.19-06-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.