Open Procurement Albania

B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivë të përgjithshëm për nevoja spitalore, ndarë në Lote. Loti 16 - Ciprofloxacine

Autoritet Prokurues Ministria e Shëndetësisë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Tropojë
Objekti i Tenderit B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivë të përgjithshëm për nevoja spitalore, ndarë në Lote - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 16 - Ciprofloxacine (Blerje e Përqëndruar nga Ministria e Shëndetësisë për 40 Institucione spitalore)
Nr. Reference REF-68204-02-17-2017
Vlera / Fondi Limit 23 320,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 20-02-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-03-2017
Data e mbajtjes se tenderit 15-03-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Aldosch Farma - Trimed
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 23 320,00
  Data e shpalljes se fituesit 03-04-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 27 984,00
  Data e lidhjes se kontrates 22-05-2017
  Kohezgjatja e kontrates 15-12-2017
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.25 - Dt.27-06-2017

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.