Open Procurement Albania

Evadimi i mbetjeve tė Spitalit Kukės

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Objekti i Tenderit Evadimi i mbetjeve tė Spitalit Kukės - financuar nga Buxheti i Shtetit per vitin 2017
Nr. Reference REF-25167-08-30-2017
Vlera / Fondi Limit 1 600 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-08-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-09-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 14-09-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues ECOMEDICA&V.A.L.E. RECYCLING - MEDI - TEL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ECOMEDICA - V.A.L.E. RECYCLING
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 160 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 13-10-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 392 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 18-10-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31.12.2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa nga Subjekti "Medi –tel" shpk ankesa ne daten 26.09.2017, Ka marrė pėrgjigje nė datė 29.09.2017 me shkresen Nr.673 Prot.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor-
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.41 - Dt.16-10-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.43 - Dt.30-10-2017

  Evadim i mbetjeve spitalore tė Spitalit Kukės

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
  Objekti i Tenderit Evadim i mbetjeve spitalore tė Spitalit Kukės - financuar nga Buxheti i Shtetit pėr vitin 2017
  Nr. Reference REF-21536-07-19-2017
  Vlera / Fondi Limit 1 500 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 20-07-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 31-07-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 31-07-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.