Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes me roje private gjatė vitit 2017 pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Kukės

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes me roje private gjatė vitit 2017 pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Kukės
Nr. Reference REF-67712-02-14-2017
Vlera / Fondi Limit 5 981 800,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 27-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 27-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues EUROGJICI SECURITY SHPK
Al-bra-sec
Nazeri 2000
Sabeta SHPK
Shtiqni SHPK
Trezhnjeva
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROGJICI SECURITY SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5 280 896,00
  Data e shpalljes sė fituesit 01-08-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 456 586,00
  Data e lidhjes sė kontratės 01-08-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 10 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Kam marre pergjigje sipas vendimit te KPP-se nr.441 date 20-06-2017.
  Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1.Subjekti “Al-bra-sec” SHPK me Nipt L48519201A
  Nuk permbush kriteret e vecanta per kualifikim sipas DST.
  2.Subjekti “Sabeta” SHPK me Nipt K37508217T, i skualifikuar sipas vendimit te KPP-se.
  Nuk permbush kriteret e vecanta per kualifikim sipas DST.

  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  modifikime
  Vendim KPP
  Shpallja e Fituesit Nr.31 - Dt.07-08-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.31 - Dt.07-08-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.