Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: Blerje Sodium Chloride (0.9%-500 ml), pėr nevoja spitalore, Loti 1

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Durrės
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrės
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: Furnizim me Karburant (Naftė me Bot dhe me Kartė Elektronike), pėr pLotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017. Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare/ Lotit ishte 18.025.399 lekė pa tvsh dhe 21.630.479 leke ( me TVSH), lidhur me 24.03.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 586 386,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 26-01-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Kastrati SHA & Kastrati SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Kastrati SHA - Kastrati SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 586 385,69
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 903 663,00
  Data e lidhjes sė kontratės 26-01-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.5 - Dt.06-02-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.