Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: B16 - Blerje barna gjaku dhe organet formuese tė gjakut, sistemi kardiovaskular, metabolizmi dhe trakti tretės pėr nevoja spitalore-ndarė nė Lote, gjithsej 3 Lote

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Shkodėr
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Shkodėr
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: B16 - Blerje barna gjaku dhe organet formuese tė gjakut, sistemi kardiovaskular, metabolizmi dhe trakti tretės pėr nevoja spitalore-ndarė nė Lote, gjithsej 3 Lote. Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare/Lotit: 477 600 (me TVSH) lidhur me 25.05.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 32 319,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 23-01-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues FUFARMA SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FUFARMA SHA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 26 932,50
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 32 319,00
  Data e lidhjes sė kontratės 23-01-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.6 - Dt.13-02-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.