Open Procurement Albania

Mirėmbajtje Full risk tė aparaturave mjekėsore tė Imazherisė nė SUT, ndarė nė 3-Lote. Loti III – Mirėmbajtje Full Risk e Rezonancės Magnetike

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Mirėmbajtje Full risk tė aparaturave mjekėsore tė Imazherisė nė SUT, ndarė nė 3-Lote. Loti III – Mirėmbajtje Full Risk e Rezonancės Magnetike
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 918 852,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 06-02-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues MEDFAU SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MEDFAU SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 700 817,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 840 981,00
  Data e lidhjes sė kontratės 06-02-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.7 - Dt.20-02-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.