Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: Blerje medikamente B2. Lot 12 – Glucose 5 % 250 ml - fl

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: Blerje medikamente B1. Loti 20 - Cefuroxime 1500 mg – fl; Loti 34 - Sodium chloride 0.9 % 1000 ml -fl, Loti 35 - Sodium bicarbonate0.84 gr 10 ml - amp. Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare/ lotit ishte 114.640 lekė me T.V.SH, lidhur mė 04.07.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 22 785,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 07-02-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues EDNA FARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EDNA - FARMA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 18 987,50
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 22 785,00
  Data e lidhjes sė kontratės 07-02-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.7 - Dt.20-02-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.