Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: Blerje Materiale Mjekėsore kite, reagent konsumabile pėr Laboratorin Biokimik-Klinik, pėr pLotėsimin e nevojave tė vitit 2016, e ndarė nė Lote: Loti 15: Kite pėr matjen e glicemise sė shpejtė

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: Blerje Materiale Mjekėsore kite, reagent konsumabile pėr Laboratorin Biokimik-Klinik, pėr pLotėsimin e nevojave tė vitit 2016, e ndarė nė Lote: Loti 15: Kite pėr matjen e glicemise sė shpejtė. Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare/ Lotit ishte 650,600 lekė me T.V.SH, lidhur mė 01.06.2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 15 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 07-02-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues EUROMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 12 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 15 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 07-02-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.7 - Dt.20-02-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.