Open Procurement Albania

Blerje barnash ndarė nė lote. Loti 127 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Human normal immunoglobulin 2.5g/50ml Flakon/

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Blerje barnash ndarė nė lote. Loti 127 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Human normal immunoglobulin 2.5g/50ml Flakon/
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 3 164 004,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 23-02-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues MEDICAMENTA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K41420001V
 • MEDICAMENTA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 164 003,94
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 796 804,73
  Data e lidhjes sė kontratės 23-02-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.9 - Dt.06-03-2017