Open Procurement Albania

Blerje tonerash pėr Universitetin e Mjekėsisė, Tiranė

Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Institucion Kontraktues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje tonerash pėr Universitetin e Mjekėsisė, Tiranė - Financuar nga Tė ardhurat dytėsore (vetėfinancim)
Nr. Reference REF-32218-11-01-2017
Vlera / Fondi Limit 2 823 469,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 02-11-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-11-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 13-11-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues INFOSOFT OFFICE - MOND OFFICE
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Infosoft Office SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 397 111,00
  Data e shpalljes sė fituesit 14-12-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. “MOND OFFICE” sh.p.k. NIPT K36328206E
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Operatori ekonomik “MOND OFFICE” sh.p.k. ėshtė SKUALIFIKUAR, pėr arsye tė mosparaqitjes, brenda afatit ligjor tė pėrcaktuar, sė argumentimit mbi ofertėn e ofertuar e cila ka rezultuar tė jetė anomalisht e ulėt dhe pranimit tė korrigjimit tė gabimit aritmetik tė konstatuar nė vlerėn e ofertės me TVSh.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.