Open Procurement Albania

Blerje kancelerish pėr Universitetin e Mjekėsisė, Tiranė

Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Institucion Kontraktues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje kancelerish pėr Universitetin e Mjekėsisė, Tiranė - Financuar nga Tė ardhurat dytėsore (vetėfinancim)
Nr. Reference REF-32216-11-01-2017
Vlera / Fondi Limit 3 134 471,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 02-11-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-11-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 13-11-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues INFOSOFT OFFICE
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J62426002Q
 • Infosoft Office SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 097 071,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-12-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės