Open Procurement Albania

Shtesë kontrate: B5 - Blerje barna Anti-infektivë të përgjithshëm, Antituberkulare, Antineoplastike dhe immunomodulatore, dermatologjike, Gjaku dhe organet formuese të gjakut, Psikiatria, Sistemi kardiovaskular dhe Sistemi muskolo-skeletik për nevoja spitalore, ndarë në Lote, gjithsej 24 Lote

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kurbin
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kurbin
Objekti i Tenderit Shtesë kontrate: B5 - Blerje barna Anti-infektivë të përgjithshëm, Antituberkulare, Antineoplastike dhe immunomodulatore, dermatologjike, Gjaku dhe organet formuese të gjakut, Psikiatria, Sistemi kardiovaskular dhe Sistemi muskolo-skeletik për nevoja spitalore, ndarë në Lote, gjithsej 24 Lote. Vlera totale përfundimtare e kontratës fillestare/ Lotit: 320.250 leke me tvsh
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 64 050,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 26-01-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 64 050,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 76 860,00
  Data e lidhjes se kontrates 26-01-2017
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.9 - Dt.06-03-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.