Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekėsore ndarė nė lote. Loti 2 - Materiale mjekimi konsumabel dhe kirurgjikale

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekėsore ndarė nė lote. Loti 2 - Materiale mjekimi konsumabel dhe kirurgjikale. Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare/ lotit ishte 7,772,473 (me TVSH)
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 22 172 870,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 22-02-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues OES DISTRIMED SHPK & EUROMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K31520054N-K71718012P
 • OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 22 152 770,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 26 583 324,00
  Data e lidhjes sė kontratės 22-02-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.9 - Dt.06-03-2017