Open Procurement Albania

Blerje medikamente në SUT për mbylljen e vitit 2017. Loti 8 Cefuroxime sodium

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumës
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumës
Objekti i Tenderit Blerje medikamente në SUT për mbylljen e vitit 2017 - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 8 Cefuroxime sodium
Nr. Reference REF-32730-11-06-2017
Vlera / Fondi Limit 220 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 08-11-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-11-2017
Data e mbajtjes se tenderit 20-11-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues TRIMED SHPK - FLORFARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 181 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-12-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 217 200,00
  Data e lidhjes se kontrates 14-12-2017
  Kohezgjatja e kontrates 31-12-2017
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.51 - Dt.26-12-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.