Open Procurement Albania

Shtesė kontrate "Pėr Kryerjen e Shėrbimit tė Mirėmbajtjes sė Objekteve nė SUT, pėr pLotėsimin e nevojave deri nė fund tė vitit 2017"

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate "Pėr Kryerjen e Shėrbimit tė Mirėmbajtjes sė Objekteve nė SUT, pėr pLotėsimin e nevojave deri nė fund tė vitit 2017". Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare/ Lotit: 2 189 691.6 leke (me TVSH)
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 437 938,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 22-11-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Meni SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Meni SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 364 948,33
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 437 938,00
  Data e lidhjes sė kontratės 22-11-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.49 - Dt.11-12-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.