Open Procurement Albania

Marrje 2 kaldaja me qira pėr ngrohje me lėndė djegėse Pellet, pėr vitin 2018, nė S. U. Shefqet Ndroqi, Tiranė

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Objekti i Tenderit Marrje 2 kaldaja me qira pėr ngrohje me lėndė djegėse Pellet, pėr vitin 2018, nė S. U. Shefqet Ndroqi, Tiranė
Nr. Reference REF-39116-12-20-2017
Vlera / Fondi Limit 11 696 276,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-12-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-01-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 12-01-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues LAURETA PLEPI
Ludri SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Ludri SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 11 480 190,00
  Data e shpalljes sė fituesit 23-01-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 12 096 439,20
  Data e lidhjes sė kontratės 25-01-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 01.01.2018 deri mė datė 31.12.2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Pėr kėtė proēedurė Prokurimi u skualifikua:
  1) Operatori Ekonomik “Laureta Plepi”
  Ka paraqitur vetėm Ekstraktin e thjeshtė tė QKR-sė, dhe asnjė dokument tjetėr pėrshi kėtu edhe Ftesėn Pėr Ofertė.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.4 - Dt.29-01-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.5 - Dt.05-02-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.