Open Procurement Albania

Blerje pellet briket pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Sadik Dinēi Elbasan

Autoritet Prokurues Spitali Psikiatrik Elbasan
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje pellet briket pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Sadik Dinēi Elbasan.Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12 muaj
Nr. Reference REF-49394-02-20-2018
Vlera / Fondi Limit 7 989 912,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-02-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 05-03-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 05-03-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues FA & BI SHPK
Sulollari SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FA & BI SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7 973 868,00
  Data e shpalljes sė fituesit 15-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 9 568 641,60
  Data e lidhjes sė kontratės 16-03-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar :
  1) Operatori Ekonomik Sulollari SHPK
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Spitali Psikiatrik Elbasan REF-49394-02-20-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.11 - Dt.19-03-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.12 - Dt.26-03-2018

  Blerje pellet briket pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik "Sadik Dinēi" Elbasan

  Autoritet Prokurues Spitali Psikiatrik Elbasan
  Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Elbasan
  Objekti i Tenderit Blerje pellet briket pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik "Sadik Dinēi" Elbasan - financuar nga Buxheti i Shtetit. (Marrėveshje Kuadėr - me njė operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara)
  Nr. Reference REF-41008-01-18-2018
  Vlera / Fondi Limit 7 989 912,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 19-01-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-01-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 29-01-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj nga data e lidhjes se kontrates
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Spitali Psikiatrik Elbasan REF-41008-01-18-2018
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.08 - DT. 26-02-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.