Open Procurement Albania

Shėrbim i ruajtjes me roje private tė objektit tė Spitalit Psikiatrik Sadik Dinci Elbasan. Marrėveshje Kuadėr - me nje operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara

Autoritet Prokurues Spitali Psikiatrik Elbasan
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Elbasan
Objekti i Tenderit Shėrbim i ruajtjes me roje private tė objektit tė Spitalit Psikiatrik Sadik Dinci Elbasan. Marrėveshje Kuadėr - me nje operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara.
Vlera fituese pėr njė vendroje/DITORE eshte 7989.07 lekė pa tvsh.
Nr. Reference REF-41648-01-23-2018
Vlera / Fondi Limit 2 916 551,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-01-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 05-02-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 05-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 8
Operatorė Konkurues KUMRIA 1 SHPK
AULONA POL Shpk
BAHIT-G Shpk
EUROGJICI SECURITY Shpk
MYRTO SECURITY Shpk
NAZERI 2000 Shpk
SECURITY RANIS Shpk
UEVI 2015" Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KUMRIA 1 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 916 010,55
  Data e shpalljes sė fituesit 12-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 349 921 266,00
  Data e lidhjes sė kontratės 12-04-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ankesa ka marrė pėrgjigje me vendimin nr.158/2018 date 23.03.2018 tė Komisionit tė Prokurimit Publik Tirane.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:
  1. "BAHIT-G" Shpk - Bazuar ne vendimin e KPP nr.158/2018 date 23.03.2018 ku ėshtė vendosur se oferta ekonomike per nje vend roje , te paraqitur nga subjekti "BAHITI-G" shpk, rezulton nen minimumin ligjor te ketij sherbimi. Nuk kualifikohet.
  2. "EUROGJICI SECURITY" Shpk - Bazuar ne vendimin e KPP nr.158/2018 date 23.03.2018 ku ėshtė vendosur se oferta ekonomike per nje vend roje , te paraqitur nga subjekti "Eurogjici Security" shpk, rezulton nėn minimumin ligjor te ketij sherbimi. Nuk kualifikohet.
  3. "SECURITY RANIS" Shpk- Bazuar ne vendimin e KPP nr.158/2018 date 23.03.2018 ku ėshtė vendosur se oferta ekonomike per nje vend roje , te paraqitur nga subjekti "Security Ranis" shpk, rezulton nen minimumin ligjor te ketij sherbimi. Nuk kualifikohet.
  4. "UEVI 2015" Shpk Bazuar ne vendimin e KPP nr.158/2018 date 23.03.2018 ku ėshtė vendosur se oferta ekonomike per nje vend roje , te paraqitur nga subjekti "UEVI 2015" shpk, rezulton nen minimumin ligjor te ketij sherbimi.Nuk kualifikohet.
  5. "MYRTO SECURITY" Shpk - Operatori ekonomik “MYRTO SECURITY” ka paraqitur vlerėn e ofertės sipas shtojcės 1 (Formulari i Ofertės) mbi vlerėn e fondit limit tė pėrcaktuar nė DST nga ana e autoritetit kontraktor. Nuk kualifikohet.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Spitali Psikiatrik Elbasan REF-41648-01-23-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Vendim KPP
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės NR.15-DT.16-04-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.