Open Procurement Albania

Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Pellet) pėr vitin 2018, nė S. U. Shefqet Ndroqi, Tiranė. Marrėveshje Kuadėr: me njė operator ekonomik - kur tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Pellet) pėr vitin 2018, nė S. U. Shefqet Ndroqi, Tiranė - financuar nga Buxheti i Shtetit pėr vitin 2018. Marrėveshje Kuadėr: me njė operator ekonomik - kur tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj
Nr. Reference REF-42019-01-24-2018
Vlera / Fondi Limit 9 956 250,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-01-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-02-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 19-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Bolt SHPK
Laureta Plepi
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Bolt SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 850 416,86
  Data e shpalljes sė fituesit 28-02-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 8 967 600,00
  Data e lidhjes sė kontratės 28-02-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  U skualifikua:
  1) Laureta Plepi Person Fizik
  Nuk permbush kriteret e vecanta per kualifikim sipas DST.
  a. Nuk ka paraqitur Moster perpara hapjes se ofertave;
  Nuk kishte paraqitur asnjė dokument tjetėr tė kėrkuar nga Autoriteti Kontraktor.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė REF-42019-01-24-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit NR.9 - DT.05-03-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.13 - Dt.03-04-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.