Open Procurement Albania

Blerje Kite dhe reagente. Loti 2 - Materiale konsumabėl pėr laboratorin

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje Kite dhe reagente - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 2 - Materiale konsumabėl pėr laboratorin
Nr. Reference REF-42273-01-25-2018
Vlera / Fondi Limit 346 983,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-01-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-02-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 19-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Genius Shpk
Atommed.al shpk
Krijon Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Genius SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 313 702,00
  Data e shpalljes sė fituesit 06-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 313 702,00
  Data e lidhjes sė kontratės 07-03-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 15.12.2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Atommed.al SHPK L62207036Q
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Nuk ka paraqitur asnje dokument te kerkuar ne DST .
  2. Krijon Shpk shpk K12023001A
  Operatori ka paraqitur vetem vertetim xhiro dhe vertetim OSHE. Nuk ka paraqitur asnje dokument tjeter te kerkuar ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit NR. 12 - DT.26-03-2018
  Lidhja e Kontratės NR. 12 - DT.26-03-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.