Open Procurement Albania

Evadimi dhe Trajtimi i Mbetjeve Infekte Spitalore

Autoritet Prokurues Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut
Institucion Kontraktues Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut
Objekti i Tenderit Evadimi dhe Trajtimi i Mbetjeve Infekte Spitalore - financuar nga Buxheti i shtetit 2018
Nr. Reference REF-42145-01-25-2018
Vlera / Fondi Limit 3 200 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-01-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 05-02-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 05-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues ECOMEDICA - Medi-Tel - Ecoriciklim
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ECOMEDICA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 240 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 28-02-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit Operatori ekonomik I renditur ne vendin e pare nuk mund te lidhi dot kontraten, si dhe duke qene se diferenca ndėrmjet ofertės sė kualifikuar nė vendin e parė dhe tė dytė eshte mė e madhe se 2 pėr qind e fondit limit, procedura do te anullohet.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.07 - Dt.19-02-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.14 - Dt.10-04-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.