Open Procurement Albania

Riparim dhe mirėmbajtje automjetesh

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Riparim dhe mirėmbajtje automjetesh
Nr. Reference REF-42411-01-26-2018
Vlera / Fondi Limit 1 666 600,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-01-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-02-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 08-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues ALSTEZO SHPK - KADIU SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALSTEZO SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 648 550,00
  Data e shpalljes sė fituesit 19-02-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 978 260,00
  Data e lidhjes sė kontratės 26-02-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. KADIU Shpk J61817045K
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Nuk ka paraqitur asnje dokument te kerkuar ne DST, duke mos plotesuar Kriteret e Pergjithshme dhe te Vecanta te Kualifikimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.09 - Dt.05-03-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.