Open Procurement Albania

Riparim dhe mirëmbajtje automjetesh

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Riparim dhe mirëmbajtje automjetesh
Nr. Reference REF-42411-01-26-2018
Vlera / Fondi Limit 1 666 600,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 29-01-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-02-2018
Data e mbajtjes se tenderit 08-02-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues ALSTEZO SHPK - KADIU SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALSTEZO SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 648 550,00
  Data e shpalljes se fituesit 19-02-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1 978 260,00
  Data e lidhjes se kontrates 26-02-2018
  Kohezgjatja e kontrates 31-12-2018
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  1. KADIU Shpk J61817045K
  Përkatësisht për arsyet e mëposhtme:
  Nuk ka paraqitur asnje dokument te kerkuar ne DST, duke mos plotesuar Kriteret e Pergjithshme dhe te Vecanta te Kualifikimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.09 - Dt.05-03-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.