Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: Kryerja e shėrbimit tė gatimit dhe shpėrndarjen e ushqimit pėr Spitalin Universitar tė Traumės

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: Kryerja e shėrbimit tė gatimit dhe shpėrndarjen e ushqimit pėr Spitalin Universitar tė Traumės.
Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare/ Lotit ishte 479,280,440.48 leke (me TVSH). Data e lidhjes sė Kontratės fillestare 01.10.2010 (me afat 7-vjecar nga moment i lidhjes).
Data e lidhjes se Kontrates fillestare 01.10.2010 (per nje periudhe 7 vjecare nga data e lidhjes se kontrates)
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 14 463 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 29-12-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Sori-al SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Sori-al SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 14 456 091,50
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 17 347 309,80
  Data e lidhjes sė kontratės 29-12-2017
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.4 - Dt.29-01-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.