Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes me roje private (Emergjencė) pėr 31 ditė

Autoritet Prokurues Spitali Psikiatrik Elbasan
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Elbasan
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes me roje private (Emergjencė) pėr 31 ditė
Nr. Reference REF-42051-01-25-2018
Vlera / Fondi Limit 899 804,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-01-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 25-01-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues STAR SECURITY Service - SEMANI Security SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • STAR SECURITY Service
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 899 803,97
  Data e shpalljes sė fituesit 29-01-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. “Semani Security” Shpk Vlore me NIPT K 36519222 Q
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  1-Nuk ka paraqitur kontratėn e bashkėpunimit pėr ndarjen e pėrqindjes nė kontratėn me operatorin “Eral” sh.p.k lidhur me Ujsjellės Kanalizime Vlorė.
  2-Ka paraqitur vėrtetim performance tė datės 10.01.2017 nuk ėshtė brenda 3 mujorit nga hedhja e tenderit.
  3-Nuk ka tė specifikuar grup tė gatshėm nė vėrtetimin e performancės.
  4- Certifikatat e punonjėsve jane te skaduara
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.5 - Dt.05-02-2018
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.