Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes me roje private (Emergjencė)

Autoritet Prokurues Spitali Psikiatrik Vlorė
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Vlorė
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes me roje private (Emergjencė)
Nr. Reference REF-41479-01-22-2018
Vlera / Fondi Limit 914 428,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 30-01-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues STAR SECURITY &ServiceAULONA –POL 1 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • STAR SECURITY &Service - AULONA –POL 1 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 899 803,97
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 079 764,76
  Data e lidhjes sė kontratės 30-01-2018
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.5 - Dt.05-02-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.